קראוון נגרר למגורים מחיר

קראוון נגרר למגורים – על מה מדובר?

 

עבור מרבית האנשים, כאשר חושבים על קרוואן מדמיינים שהייה בחיק הטבע עם משפחה וחברים, תוך הנאה מפינוקים והביטחון של בית על גלגלים. ואולם, לכלים אלו יכולים להיות עוד שימושים רבים ואחת מהם הוא קראוון נגרר למגורים בו כבר משתמשים רבים וטובים ברחבי הארץ.

 

איך קרוואן יכול לשמש למגורים?

 

בראש ובראשונה קראוון נייד למגורים בנוי על מנת שיגורו בו, ויעשו זאת בצורה נוחה ונעימה. היצרניות הגרמניות שאנו מייצגים בישראל מציעות סדרות של דגמי קרוואנים בעלי תכנון ארגונומי מעולה, עם סידורים שונים של החלל ואבזורים מצוינים לשהייה ארוכת טווח. רק למען הדוגמא, הקרוואנים של חברת BURSTNER מגיעים כולם עם אבזור בסיסי של מיטה זוגית או שתי מיטות בודדות בחדר השינה, ואפילו אפשרות למיטה זוגית מתרוממת בחלק מהדגמים אשר מקנה חיסכון אדיר במקום. בנוסף לכך, האבזור הבסיסי כולל פינת ישיבה ההופכת למיטה, חדר רחצה עם כיור ושירותים כימיים, מטבחון עם כיור, כיריים 3 להבות ומקרר שכולל פריזר, וכן מזגן מפוצל, תנור חימום פנימי, תאי שירות ואחסון ועוד. כמו כן, קיימים אבזורים בסיסיים נוספים המשתנים מדגם לדגם, ובעזרת הצוות המקצועי של חברתנו ניתן להוסיף שלל אבזורים נוספים.

 

ניתן לראות אם כן, כי קראוון מהווה יחידת מגורים לכל דבר ועניין, המשתנה בגודלה ובחלוקתה כך שניתן להתאים אותה לצרכי המגורים המשתנים – למשל של אדם יחיד, זוג צעיר ואפילו זוג עם ילדים.

 

מי משתמש בקרוואן למגורים?

 

כידוע, בישראל קיימת בעיה משמעותית של מחירי דיור וכן מחירי שכירות גבוהים למדי, וגם הוספה של עוד יחידת דיור לבית או קניית והצבת מבנה יביל כרוכה בעלויות גבוהות מאוד ובטרדות נוספות מבחינה בירוקרטית. לעומת זאת, ניתן לקנות קראוון נגרר למגורים במחיר נוח הרבה יותר, אשר יעמוד למשל בחצר הבית ויהווה יחידת דיור נוספת. ביחידה הזו יכולים להשתכן למשל נער בגיל ההתבגרות, ילד שהתגייס לצבא, בחור צעיר שרוצה לגור ליד ההורים, וכאמור אפילו זוגות צעירים. כמו כן, הקרוואן יכול לשמש זוגות מבוגרים יותר כאשר האחד מעוניין ליצור לעצמו מקום פרטי משלו, לרבות חדר עבודה, חדר לאומנויות ותחביבים וכדומה. כפי שניתן לראות, מדובר ביחידה מפנקת ואיכותית ביותר, שהינה חוקית להצבה בחצר הפרטית ואיננה דורשת אישורים מיוחדים. יתר על כן, מדובר ביחידה ניידת שגם אפשר להשתמש בה ליעדים השכיחים יותר, כלומר פשוט לקחת את הבית כמו צב ולצאת איתו לטיול ברחבי הארץ.

 

לפרטים נוספים על קראוון נגרר למגורים וקבלת עזרה מקצועית פנו אלינו בטלפון 04-6708877.